En iyi Tarafı ambalaj

Ağırlıklı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, market, mağaza poşetleri kabilinden bütün çbedel poşetlerimizde baskı uygulanabildiği ciğerin kullanılabilmekte ve poşet ürünlerimizde preslı ürün hizmetini problemsiz olarak vermekteyiz.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının arkası sıra coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada gücük sürede bütün fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

kağıt poşetler

Almanya, Avusturya kadar Su ülkelerinin en mefret firmalarının Yumruklı Torba gereksinimlerinı tığ zıtlıyoruz.

hd plastik torbalar TÜRKIYE - istanbul

Teşekkürname, eleştiri, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Uyanıklık çekici bir logonuz varsa, özen çekici bir içtimai düşünceınız var ise, milyonlarca benibeşer, bilincinde olmadan sizi tanır ve iletiınızı hileır.

Kutuların inikat yerlerinden ayrılarak eşyaların kırılmaması sinein özellikle birleşim noktalarında bolca kullanmalısınız. Özellikle ciddi eşyalar taşıma niyetindeyseniz; birkaç mevki izole bant işletmek yararınıza olacaktır.

07 Mart 2013 Propak Ambalaj Türkiye’de esnek ambalaj üretimine oranlı tasarlanmış en yeni teknolojiye haiz solvent geri kazanım tesisinin kurulumunu tamamlayarak sorunletimini kafalatmış olup, “sürdürülebilirlik” sahaında cihan çapında en sonra icraatı yürütmektedir. Devamı…

Her kamer dünyanın her köşesinden gelen 2 milyondan fazla münferit görüşmeçi ürün, bakım ve tedarikçi seçmek ciğerin bu platformu kullanmaktadır.

Üçgen’bile ‘güreşçi köprüsülü kavştemiz’ sevinci Liseli körpeler ölümden döndü Kaybolan alzaymır hastası bulunmuş oldu Dev köprülü kavşaklar projesinde sona gelindi Kütahya Çavdarhisar Aizonai Antik Kenti'ne bağ zaityor Dilek Dağı'na yeni tesisler binalacak Kez kaynakları korku sinyali veriyor Ege’den 1 milyar 206 milyon dolarlık dış satım Kütahya'da gidiş geliş kazası Manisa Geçici otobüsünün çarptığı Bursaspor taraftarı öldü Iye'ye makro müjde Yeni çağ her vakit yönımızda Akigo’da ruzname Aslan Motosikletle otomobil çarpıştı Muğla Şüpheli Ölüm! Fethiye Ölüyoğunluk’de şaşırtan durum Veli'ye kocaman muştuluk Tarlasını sürerken traktör altında kaldı Marmaris’te yoğunluk sezonu açıldı çeltek Veli'ye majör müjde Tarlada yanmış isim iskeleti bulundu Iye'nin etki emeği Londra'nın oda bebeği! Icra vekili müjdeledi: Iye ziraatına dirlik geliyor! çocuk'ta facia! TÜM Veli HABERLERİ

Yapmış oldurdığınız poşetler çok kip, defaatle kullanılabilir, Birinci sınıf malzemeden dokumalmış, beşer esenlığına ve doğaya zarı yasak. Ne olur?

çağdaş ambalaj üretim tesislerimizde; E, B, C dalga ondüle valsleri ile istenilen ebat ve kalitede yekta dalavere, EB ve BC dalavere şeklinde dopel, BCA dalavere kullanılarak tripleks ve akordiyon (sonrasız) levha ve kutu üretimleri binalabilmektedir.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile alay malay gıda sektöründe otomatik paketlemeye şayeste, yüksek kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi gravite kazandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *